O nas

 

Jak to się zaczęło?

  • Xantos jako spółka powstał w 2013 ale doświadczenie właścicieli oraz pracowników sięga wiele lat wstecz- firma nasza powstała na bazie istniejącej wcześniej firmy transportowej. Szybki rozwój i rosnące wymagania klientów pozwoliły na przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z ograniczona odpowiedzialnością.
  • Zaczynaliśmy z kilkoma ciągnikami siodłowymi z naczepami typu firana na trasach PLà NL, NLà PL. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań jak również zawiązujące się nowe kontakty i coraz większe grono klientów oraz kontrahentów pozwoliło nam rozwinąć skrzydła. Na dzień dzisiejszy dysponujemy nie tylko własnym taborem ale możemy się również poszczycić współpracą z solidnymi przewoźnikami co pozwala nam na dostosowanie naszej oferty transportowej do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
  • Coraz większa liczba zatrudnianych kierowców  stała się bodźcem do poszerzenia oferty o usługowe rozliczanie czasu pracy kierowców. Specjalistyczne oprogramowanie jak również wiedza naszych pracowników sprawia, że możemy konkurować z najlepszymi w branży.

 

Jak pracujemy?  

  • Dynamiczny i ambitny zespół dyspozytorów i spedytorów uwielbiających to, co robią i poświęcających swej pracy wiele energii --> dbamy o to by każdy transport był uszyty na miarę potrzeb klienta, optymalizacja kosztów to jeden z naszych priorytetów.
  • Doświadczona i stała kadra kierowców, którzy identyfikują się ze swoją praca oraz firmą --> kierowcy są naszą wizytówką.
  • Kadra pracowników, którzy dążą do ciągłego rozwoju i ustawicznie się kształcą wiedząc jak energicznie zmieniają się przepisy w branży TSL --> nasi klienci mogą spać spokojnie, jesteśmy zawsze na bieżąco i stale dbamy o uaktualnianie wiadomości z zakresu obowiązujących przepisów.  Jakość usług to nasze najistotniejsze założenie.