Kariera

Aktualnie rekrutujemy pracowników na poniższe stanowiska:

Kierowca C+ E

Oczekiwania:

  • Karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (możliwe przyuczenie)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Uprawnienia ADR

Oferujemy:

  • Pracę na terytorium UE
  • Umowę o pracę
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie plus premie
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Opiekę zdrowotną na terytorium Unii Europejskiej
  • Nowoczesny tabor
  • Pełną obsługę serwisową taboru
  • Dostęp do zaplecza socjalnego (prysznice, kuchnia, pralka)

Zatrudniamy kierowców z Ukrainy. Pomagamy w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji wymaganej do zatrudnienia w Polsce.

             Spedytor/ dyspozytor

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym oraz krajowym
  • Monitorowanie pracy kierowców
  • Optymalizacja tras
  • Współpraca ze spedytorami/ dyspozytorami  i innymi działami firmy
  • Współpraca z klientami oraz przewoźnikami

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego
  • Dobra znajomość j. angielskiego (wymagana) i/lub j. niemieckiego
  • Znajomość zagadnień transportowych
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole, dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie- umowę o pracę
  • Aktywny udział w rozwoju firmy

Kontakt:

Lub pod numerami  telefonu: 505 048 205/506 062 683